СРОЧНО !!!!!!!Сторони трикутника дорівнюють 7см, 8см, 9см. Знайдіть сторони подібного йому

трикутника периметр якого дорівнює 72см.

Ответы на вопрос

Отвечает Макар Максим.
Периметр першого трикутника Р1=7+8+9=24.
За умовою Р2=72. Отже сторони другого трикутника будуть більшими у 3 рази за сторона першого трикутника 72/24=3.
а=3·7=21 см; b=3·8=24 см; с=3·9= 27 см.