Сторона прямокутника дорівнює2 смс і утворює з діагоналлю кут 30. Знайдіть невудому сторону

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Максим.
Нехай СD=х, тоді АС= 2СD=2х.
Трикутник АСD - прямокутний. За теоремою Піфагора :
АС²-СD²=АD²;
4х²-х²=4:
3х²=4,
х²=4/3,
х=2/√3.
СD=2/√3 см.