Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника АВС (кут С=90 градусів) якщо ВС =25 см а сінус А = 4/15


Ответы на вопрос

Отвечает Генних Никита.

гипотенуза АВ=ВС/sin<A=25:4/15=25*15/4=93,75 см