Гіпотеза прямокутного трикутника дорівнює 20 см.Висота проведена до гіпотенузи дорівнює 5 см.

Знайти кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

АК=х; ВК=20-х.

СК²=АК·ВК.

х(20-х)=25,

х²-20х+25=0,

х1=10+5√3≈18,7

tgА=5/18,7=0,27

∠А=15°.

∠В=90-15=75°.