Розв'яжіть прошу дам 10 балів З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали мотоцикл і

автомобіль. знайдіть відстань між містами, якщо зустрілись вони через 4 год, і автомобіль їхав зі швидкістю 75 км/год а мотоцикл на 20 км/год менше.

Ответы на вопрос

Отвечает Сажин Даниил.
А ------------------------------- S - ? (км) --------------------------------- В
-------> 75 км/ч                   t = 4 (ч)                       <------- 55 км/ч

1) 75 - 20 = 55 (км/ч) - скорость мотоциклиста;
2) 75 + 55 = 130 (км/ч) - скорость сближения;
3) 130 * 4 = 520 (км) - расстояние между городами.
Вiдповiдь: 520 км - вiдстань мiж мiстами.