Точка C- внутрішня точка відрізка АВ , довжина якого дорівнює 20 см . Знайдіть відрізки АС і ВС ,

якщо відрізок АС у 4 рази менший від відрізка ВС. (Допоможіть будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Фаррахутдинова Анастасия.
4x+x=20
5x=20
x=4 (см)- АС
4×4=16 (см)- ВС