Із точки М до площини квадрата ABCD проведений перпендикуляр BM завдовжки 9 см. Знайдіть площу

трикутника AMD, якщо сторона квадрата дорівнює 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Елизавета.

S=1/2ab

Знайдемо АД

АД=√(АВ^2+ВД^2)=12√2

АД=12√2

Знайдемо МД

МД=√(МВ^2+ВД^2)=√(81+144)=15

МД=15

Знайдемо висоту МО трикутника АМД

МО ділить АД навпіл, оскільки трикутник рівнобедриний

МО=√(МД^2-(АД/2)^2)=√(225-72)=√153

S=1/2*MO*ПІД= 1/2*√153*√288