Який Об‘єм водню виділився внаслідок термічного розкладу 3 моль метану


Ответы на вопрос

Отвечает Андрияшкина Алёна.

CH4=C+2H2

n(СН4):n(Н2)=1:1

n(H2)=3моль

V(H2)=3*22,4=67,2л