сторони трикутника = 13 см 14 см 15 см. Зайдіть периметр подібного трикутника, якщо його найменша

сторона = 26 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Глеб.
В першому трикутнику найменша сторона - 13, в другому - 26, отже коефіцієнт подібності - 2. звідси периметр другого трикутника в два рази більший за периметр першого. периметр першого = 13+14+15= 42. отже периметр другого - 42*2=84