Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 46 градусів менший від другого.Знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Парвиз.
180° сума усіх кутів
90 ° прямий кут
Нехай x - один кут тоді x + 46 другий кут
Маємо рівняння

x + 90+x +46 =180
2x +136=180
2x=180-136
2x = 44
x =44 : 2
x = 22
Тоже один кут =22° другой 22 +46=68