Катети прямокутного трикутника 5 і 9 см. Через середину гіпотенузи до площини трикутника проведено

перпендикуляр завдовжки 6см. Знайти відстань від кінця перпендикуляра, що не лежить у площині трикутника, до прямих, що містять катети трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Виолетта.

Проекции таких отрезков на основание равны половинам катетов треугольника.

А сами отрезки определим по Пифагору:

L1=√(2,5² + 6²) = √(6,25 + 36) = √42,25  = 6,5  см.

L2=√(4,5² + 6²) = √(20,25 + 36) = √56,25  = 7,5  см.