Знайти площу ромба, сторона якого дорівнює 4 см, а тупий кут становить 150 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Екатерина.

S=a^2×sin150°=16×0.5=8cм^2

^ - це знак степеня ^2 - це квадрат, або другий степінь