У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 13 см, а косинус одного з гострих кутів дорівнює

5/13. знайдіть катети трикутника помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

cosC=AC/BC

AC=BC*cosC=13*5/13=5 см

По теореме Пифагора: BC^2=BA^2+AC^2

BA^2=BC^2-AC^2=13^2-5^2=169-25=144

BA=корень из 144=12 см

Ответ: 5 см, 12 см