Знайти гострі кути прямокутного трикутника, якщо 1 із них на 24 ° менше від іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Ромашкин Ростислав.

У прямокутного трикутника один кут дорівнює 90°, а сума кутів - 180°.

Нехай один гострий кут - х, тоді інший х+24

90+х+(х+24)=180

2х=180-90-24

2х=66

х=66:2

х=33°- один гострий кут;

х+24=33+24=57°- інший гострий кут

Відповідь: гостри кути дорівнюють 33° та 57°