У прямокутному трикутнику ABC (кут C=90°) AB = 10 см, кут B = бета знайдіть AC


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Вероника.

АС=АВ*sin∠АВС= 10sinβ

Отвечает Канак Андрійко.

Решение:

AC=AB×sin /_ ABC

(10 \times  \sin  \beta )