площа трикутника abc дорівнює 36 см2 .знайдіть висоту трикутника, якщо вона вдвічі менша від

сторони до якої проведена.помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Стариков Антон.

Нехай буде трикутник ABC, до сторони BC проведена висота AD. За умовою ми можемо сказати, що 2AD=BC.

Площа трикутника = 1/2 * BC *AD

Підставляємо замість ВС - 2AD, отримуємо рівняння:

1/2 * AD * 2AD = 36

AD² = 36

AD = 6 см

Відповідь: висота дорівнює 6 см.

Отвечает Кубашева Илан.

Ответ:

6 см

Объяснение:

SΔ=1/2ah   ,де а- сторона, до якої проведена висота,h- висота.

Нехай h буде х см,тоді а=2х (за умовою)

SΔ=1/2ah =1/2*2х*х=х²

SΔ=х²      36=х²       х=√36=6 см

Віповідь:h =6 см