Катети прямокутного трикутника дорівнюють 9 см і 10 см . Знайдіть його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Полина.

Ответ:

По формулі площі

Объяснение:

Площа прямокутного трикутника дорівнює півдобутку його катетів

S = ab/2

S = (9 * 10) / 2 = 90/2 = 45

Відповідь: 45 см²

Отвечает Быстрикова Ксения.

Площадь равна половине произведения его катетов 9*10/2=45/см²/