Точка к - середина відрізка АВ. Знайдіть АК, якщо АВ = 17 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Лоскутов Александр.

AK=BK

AK+BK =AB

2AK = AB

AK = AB/2

AK = 17/2 = 8,5