Знайдіть сторони паралелограма периметр якого дорівнює 84 см а одна із сторін у 6 разів більша від

іншої

Ответы на вопрос

Отвечает Нюкша Яна.

Полупериметр - сумма смежных сторон 84/2=42

Меньшая сторона х, большая 6х

х+6х=42

7х=42

х=42/7

х=6

Меньшая сторона равна 6см, большая 6*6=36/см/