більша основа рівнобічної трапеції дорівнює 20 см бічна сторона 13 см а висота 12 см обчислити

площу трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Ответ:

180 см²

Объяснение:

АН=ВН=√(13²-12²)=√(169-144)=√25=5 см.

ВС=КН=20-(5+5)=10 см

S=(20+10):2*12=180 см²