Занайдіть площю рівнобедреного трикутника бічна сторона якого = 25 см а висота опущена на основу 20

см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинчук Міша.

ВН=

 \sqrt{ {25}^{2} -  {20 }^{2}  }  =  \sqrt{225}  = 15

ВС=2ВН=2×15=30 см.

S= BC×AH× 1/2= 20× 30 × 1/2=300 см^2.

Ответ: 300 см^2.