Осьовим перерізом циліндра є квадрат площа якого 64 Знайти об'єм цилінда


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Александра.

Відповідь:У квадрата всі строрни рівні, тому площа квадрата дорівнює добутку двох його сторін. Оскільки площа квадрата 64см², то його сторони дорівнють √64=8 см. Квадрат є осьовим перерізом циліндра, тому висота і діаметир цилінда дорівнює стороні квадрату. Радіус дорівнює половині діаметра і таким чином радіус дорівнює 8÷2=4см,  а висота 8 см.

Обєм циліндра обчислюєтья заформулую V=πR²H. Звідси V=π×4²×8=128π≈402 (см³)

Пояснення: