Помогите пожалуйста.Тангенс кута підйому дороги на кожні 4 м взяті в горизонтальному напрямі

дорівнює 0,125. Знайти висоту пілйому дороги.

Ответы на вопрос

Отвечает Тылькович Данила.

Відповідь:0,5м

Пояснення:х- висота підйому дороги.

tg A=х/а,де а=4м.

0,125=х/4

х=4*0,125

х=0,5

висота підйому 0,5м