Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 6 см а кут при вершині дорівнює 150 градусів знайдіть

радіус описаного кола

Ответы на вопрос

Отвечает Шепель Рома.

По теореме синусов \dfrac{a}{\sin \alpha}=2R

R=\dfrac{a}{2\sin \alpha}=\dfrac{6}{2\sin150^\circ}=\dfrac{6}{2\cdot \dfrac{1}{2}}=6 см