Промінь B ділить кут (ac), який дорівнює 150°, на два кути. Знайдіть кути (ab) і (bc), якщо

градусні міри кутів (ab) і (bc) відносяться як 2:3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елена.

Відповідь:

Пояснення:

Запишемо співвідношення:

2х+3х=150

5х=150

х=30

2*30=60°кут ab

3*30=90° кут bc