Один з кутів що утворився при перетині двох прямих, на 50° менший за інший. Знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Антон.

Ответ:

Нехай х - менший кут, тоді х+50 - більший

х+х+50=180

х+х=180-50

2х=130

х=130/2

х=65

65+50=115

Відповідь: 115, 65