Периметр паралеограма дорівнює 60 см знайдіть його сторони якщо одна з них на 8 см менша ніж друга


Ответы на вопрос

Отвечает Дудка Олександр.

Ответ:

11 19

Объяснение:

x+x+x+8+x+8=60

4x+ 16=60

4x= 60-16

4x= 44

x=11

две стороны по 11 и две по 19