Знайдіть точку перетину прямих що задані рівняннями : зх +2у +7 =0 та х+ у +4 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Ответ:

х=1    у=-5

Объяснение:

Щоб знайти спільні точки(спільне рішення)  вирішимо ці два рівняння:

3х+2у+7=0

х+у+4    =0   помножимо  на -3     отримаємо:3х+2у+7=0

                                                                            -3х-3у-12=0  вирішуємо , отримаємо :у=-5     х=1