Один з кутів ромба дорівнює 72градуса знайдіть кути які утворює сторона ромба з його діагоналями


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:

∠ABD = ∠DBC = ∠ADB = ∠BDC = 36°

∠DAC = ∠BAC = ∠BCA = ∠ACD = 54°

Объяснение:

Дано:

ABCD - ромб.

∠B = 72°.

Найти:

∠ABD, ∠DBC, ∠ADB, ∠BDC, ∠DAC, ∠BAC, ∠BCA, ∠ACD -?

Решение:

∠ABD = ∠DBC = ∠ADB = ∠BDC= ∠В÷2 = 72÷2 = 36°

∠DAC = ∠BAC = ∠BCA = ∠ACD = ∠А÷2 = (180-72)÷2 = 54°