кесіндінің ұштары жазықтықтан 3 см және 7 см қашықтықта орналасқан. Кесіндінің ортасынан жазықтыққа

дейінгі қашықтықты табындар. Мұнда кесінді мен жазықтық қиылыспайды ​

Ответы на вопрос

Отвечает Орынбасарова Жұлдыз.

М1М=(АА1+ВВ1):2=(3+7):2=5

ЖАУАБЫ 5 см