9;4 және B1;-2 нүктелері берілген. а) AB кесіндінің ортасының координталарын; b) AB кесіндінің

ұзындығын табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Алина.

Ответ: a) A(x1+x2/2; y1+y2/2)

x=9+1/2=5 y=4+(-2)/2=1

Объяснение: