6. 12. Осьовий переріз конуса – правильний трикутник зі сто роною 6 см. Знайдіть:1) радіус основи

конуса;2) твірну конуса;3) висоту конуса;4) площу осьового перерізу конуса.​

Ответы на вопрос

Отвечает Писарева Софья.

Объяснение:

1). R=a/2, R=3 см

2). l=6см- образующая конуса

3). h=a√3/2, h=6×√3/2

h=3√3 см - высота конуса

4). s=a^2√3/4

s=6^2√3/4, s=9√3 кв. см