Abcd рiвнобiчна трапеция mn середня лiнiя, ac диагональ та бiсектриса гострого кута bc : ad як 3:5.

Pabcd = 42 см Знайти mn. 55 БАЛЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Макс.

Ответ:

12 см

Объяснения:

1. Якщо бісектриса гострого кута є діагоналлю рівнобічної трапеції, то трикутник що утворився є рівнобедренним.

Нехай AB=BC=CD=3x

Тоді AD=5х

P = 3x+3x+3x+5x = 14x

14x=42

x=3

Тоді AB=BC=CD=9см

AD=15см

2. mn=(BC+AD)/2

mn=(9+15)/2

mn=12см