8. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см. Знайдіть а) основу трикутника, якщо його

бічна сторона дорівнює 7,5 см;б) бічну сторону трикутника, якщо його основа дорівнює 4 см,срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкина Полина.

Ответ:

В равнобедренном треугольнике две боковые стороны равны, значит:

а) 1) 7,5 • 2 = 15 (см) - две боковые

2) 20 - 15 = 5 (см) - основние

б) 1) 20 - 4 = 16 (см) - две боковые

2) 16 : 2 = 8 (см) - одна боковая