У рівнобедреному трикутнику АВС з основою АС проведено висоту BD. Знайдіть периметр трикутника АВС,

якщо BD = 10 см, а периметр трикутника ABD дорівнює 40 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Відповідь:

60 см

Пояснення:

Трикутник ABC - рівнобедрений. AB=BC. Отже, висота BD є і його медіаною.

[умовно кажучи, трикутник ABC складається з ніби двох трикутників ABD, тобто його периметр буде складатися з ДВОХ периметрів трикутника ABD, але без двох довжин сторін BD]

Pabc=2*Pabd-2*BD=2*40 - 2*10 = 60 см