У колі проведено дві хорди, що перетинаються. Точка перетину ділить першу хорду на відрізки 3 см і

12 см, а другу - на два відрізки, один із яких дорівнює 4 см. Знайдіть довжину другої хорди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбушкин Никич.

по свойству пересекающихся хорд 3*12=4*х

х=36/4=9

Значит длина всей другой хорды 9+4=13/см/