2. Сторони трикутника дорівнюють 4 см, 4,5 см і 5 см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника,

найбільша сторона якого дорівнює 20см

Ответы на вопрос

Отвечает Musayev Lezgin.

Ответ:

16см;18см;20см.

Объяснение:

знаходимо коєфіцієнт подібності к=20:5=4см,

1)4×4=16см, 2)4,5×4=18см, 3)5×4=20см.