Знайдіть периметр ромба,діагональ якого дорівнюють 12 см і 16 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.

Ответ:

40 см

Объяснение:

Перетинаючись,діагоналі ромба діляться навпіл та утворюють 4 однакових прямокутних трикутника.Сторона ромба в них є гіпотенузою.

a=1/2d₁=12/2=6 см

b=1/2d₂=16/2=8 см

За теоремою Піфагора знаходим сторону ромба.

c=√a²+b²=√6²+8²=√36+64=√100=10 см

P= 4*10=40 см