Сторони трикутника дорівнюють 18 см; 27 см; 36 см. Знайдіть периметр трикутника, що подібний

даному, якщо його найменьша сторона дорівнює 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Мария.

Ответ:

162 см

Объяснение:

36/18=2 - коеффіцієнт пропорційності,отже всі сторони трикутника, що подібний даному більші у 2 рази.Периметр також буде у два раза більший.

(18+27+36)×2=81×2=162 см