Дві сторони трикутника дорівнює 4 см і 8 см чи може його площа дорівнювати 12


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

1/2*4*8*sin x=12

sin x=12/16

sin x=3/4

якщо кут між цими сторонами такий,що його синус длрівнює 3/4,-може.