Бісектриса кута трикутника ділить протилежну сторону на відрізки 5см і 9см Знайти сторони

трикутника ,якщо периметр дорівнює 42см ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лопатко Аня.

Объяснение:

перша сторона 10 см

друга сторона 18 см

третя сторона 14 см 9 + 5

42-14= 28

28:14=2

5*2=10

9*2=18

5:9=10:18