Одна сторона трикутника дорівнює 12см, а прилеглі до неї кути становлять 45° і 75°, то сторона,

протилежна куту 45°, дорівнює:

Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Відповідь:

12√2 см

Пояснення:

α=180°-75°-45°=60°

за теоремою синусів:

\frac{x}{sin45} =\frac{12}{sin60} .\\\\x=\frac{sin45*12}{sin60} =12\sqrt{2}