Катет прямокутного трикутника дорівнює 9√ 3 см а прилеглий до нього кут 60.знайдіть бісектрису

цього кута

Ответы на вопрос

Отвечает Торкунова Виктория.

Ответ:

18 см

Объяснение:

Бісектриса кута утворила прямокутний трикутник,в якому вона є гіпотенузою.

с=b/cos 30°=9√3 ÷√3/2=9√3×2/√3=18  см