Гіпотенуза прямокутно трикутника дорівнює , а один з катетів 2 см. Знайти другий катет!

Допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Дынник Денис.

Ответ:

1 см

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

а=√с²-в²=√(√5)²-2²=√5-4=√1=1см