Визначте відстань між центрами двох кіл,які дотикаються зовні, якщо їх радіуси дорінюють 31см і 52см


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Светлана.

Ответ:

r1+r2=31+52=83 см

Объяснение: