Сторона ромба дорівнює 5см а одна з діагоналей 6см знайдіть другу діагональ ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алина.

Діагоналі ромбу точкою перетину діляться навпіл.

5²-3² = 25-9=16

√16=4

4+4=8 см

Відповідь: друга діагональ 8 см