Знайдіть кути трикутника, якщо його зовнішні кути пропорційні числам 10, 11 и 15


Ответы на вопрос

Отвечает Мойсак Ксения.

Ответ:

80°, 70°, 30°

Объяснение:

Сума зовнішніх кутів трикутника становить 360°. Нехай ∠1=10х°, ∠2=11х°, ∠3=15х°.Маємо рівняння:

10х+11х+15х=360

36х=360;  х=10.

∠1=100°,  ∠2=110°,  ∠3=150°

Сума суміжних кутів становить 180°.

Тоді внутрішні кути дорівнюють 180-100=80°; 180-110=70°, 180-150=30°.