Сторони паралелограма дорівнюють 6 і 8 см, а кут між ними дорівнює 30°. Знайдіть площу

паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Веронiка.

Ответ:

24см^2

Объяснение:

6*8*sin30= 48*0.5= 24 см^2