Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника якщо їхня різниця дорівнює 10​


Ответы на вопрос

Отвечает Силюкова Юля.

Ответ:

40°,50°.

Объяснение:

Нехай х- перший кут,тоді х+10- другий.

х+х+10= 90(так як сума гострих кутів у прямокутному трикутнику дорівнює 90°)

2х= 90- 10

х= 80:2

х= 40

Тоді перший кут= 40°, а другий= 40+10= 50°.