Знайдіть кути прямокутного трикутника,якщо один із зовнішніх кутів дорівнює110°​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Никита.

Ответ:

кут А= 90, кут В= 180-110=70° кут С=90-70=20°